Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Good things happen when you narrow your focus
Welcome to Conference

Write us on info@evently.com

Follow Us

Groene Peper

Programma

Groene Peper

Programma 2021 !

Bekijk alle sessies

Groene Peper 2021 is voorbij! Je kunt nu alle sessies online bekijken. Schrijf je in op de nieuwsbrief om als eerste meer te weten over Groene Peper 2022!

Voedsel vanuit een andere blik

Dinsdag | 25 mei 2021

Groen de crisis uit: de stem van de jongeren

13:00 – 13:45

Sprekers: Werner Schouten, Nikki Trip en Dione Zijp

De Echte Vleesprijs

14:00 – 14:45

Sprekers: Lilou van Lieshout, Sophie Bakker en Jeroom Remmers

Het verhaal van Peel Pioneers: producent van lokale, innovatieve, circulaire sinaasappelingrediënten.

15:00 – 15:45

Sprekers: Lindy Fourrier 

Duurzame Lector van het Jaar

19:00 – 20:00

Sprekers: Patrick Huntjes ,Mieke Oostra en  Floris Boogaard 

Digitale transitie van energie & klimaat

Woensdag | 26 mei 2021

Hotspot Klimaatadaptatie. De leefbare stad: naar een robuuste groene leefomgeving

11:00 – 11:45

Sprekers: volgt

Spreker: Stijn Weijermars

Lower Energy Acceleration Programme (LEAP) Technology Roadmap: The innovation engine of the Netherlands

13:00-13:45

Sprekers: Marjolein Bot and Roberto Verdecchia

*this session is in English

Duurzame inkoop van energie – de impact van Power Purchase Agreements

14:00-14:45

Sprekers: Thijs Meulen

Grenzeloos digitaal werken aan je klimaatdoelen

15:00-15:45

Sprekers: Daniëlle Scholtes en Tibby van Dijk

Minder energie, meer op maat

16:00-16:45

Sprekers: Michiel van der Wal

Genomineerden Rachel Carson Afstudeerprijs 2021

19:00-20:30

Sprekers: Maurizia Puh, Max-Julian Gerlach, Elske Koelma en Anoek Meijer, Mirre Berkhof, Ruud Sperna, Anne van Tatenhove.

De Eco Economie: van circulair tot groene skills

Donderdag | 27 mei 2021

Educatie als pijler voor inclusiviteit in de digitale sector

11:00 – 11:45

Sprekers: Geke Rosier en Janita Sluurman

The journey of the Amsterdam Doughnut Coalition and Sustainable ICT

13:00 – 13:45

Sprekers: Jennifer Drouin en Wietze Kleisterlee
* This session will be in English

Circulair afvalmanagement in het WO, HBO en MBO

14:00 – 14:45

Sprekers: Ingeborg Gort, Rob de Vrind, Jennifer van Dijk

Building a Circular Economy for Digital Infrastructure

15:00 – 15:45

Sprekers: Astrid Wynne, Mohan Gandhi, Deborah Andrews
*this session will be in English

Duurzame mobiliteit na corona

16:00 – 17:00

Sprekers: Alessandro Ghitti, Camiel Beeren, Symke Nieboer

SustainaBul Best Practices

19:00 – 20:30

Sprekers: Sophie Bakker, Hilda Weges

De Groene Reset

Vrijdag | 28 mei 2021

Keynote Hajar Yagkoubi

13:00 – 13:45

Spreker: Hajar Yagkoubi
Host: Nikki Trip

 

De Awardshow & Wrap Up

14:00 – 15:45

Host: Nikki Trip

Op de hoogte blijven van het

Programma en sprekers van 2021 ?

Zorg dat je niks mist!

Meld je aan op de nieuwsbrief en ontvang de laatste ontwikkelingen in je mailbox.